Skip links

MOBIQU Smart Neden Akıllı?

Arkasında çok derin bir teknoloji var. Bir kutu daha ne kadar akıllanır bunun için çalışıyoruz.

MOBIQU

MOBIQU SMART BOX

Siz işinizdeki diğer konulara odaklanın diye daha iyisini yapmak için sizin adınıza sahada çalışmaya devam ediyor.

Paketlerin güvenilir bir teslimat sürecinde olması, kapıya kadar izleme süreçlerinin entegrasyonu ile mümkün. Mobiqu her aşaması şeffaf bir teslimat altyapısı sunar. Yüksek teknolojili kartlar ve yazılım altyapısı profesyonellerin açık ara en beğendiği çözümdür.

Teslimat altyapınızı Mobiqu Smart Box’larla donatmak için şimdi daha fazla nedeniniz var.

MOBIQU

MOBIQU SMART SYSTEM

Mobiqu Smart System İki iç dağıtım kutusu ve bir dış kutu ünitesiyle hızlı ve daha çok sayıda teslimat yapmak isteyen işletmelere özel olarak tasarlandı.

Yoğun teslimat süreçlerinde daha fazla zaman ve karlılık elde etmek isteyen işletmeler Smart Sytem ile birden fazla teslimatı istenilen şartlarda müşterilerine ulaştırabiliyorlar. Sıcaklık veya soğuk ürün taşıma, anlık olarak kurye ve sistemin izlenebilme özellikleri ve iç batarya sistemiyle kartların ve sistemin sürekli aktif halde tutulmasıyla taze, güvenli ve sorunsuz teslimatlar mümkün.

Mobiqu Smart System ile işini bir üst safhaya taşıyın.

Mobiqu Smart Box işinizin tüm ihtiyaçları gözetilerek üretildi. Özel tasarımıyla markanızın veya mesajlarınızın tüketiciye iletilmesi için planlanmış üst kapağı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. QR Kod yardımıyla açılan ve müşterinizin tüm süreçlerdeki endişelerini ortadan kaldıran altyapısı ile neredeyse %90 a varan geri dönüştürülebilen malzemelerden üretilmiştir. Ayarlanabilen bölmelerle ürünlerinizi dilediğiniz gibi planlayın.

Farklı Boyutlar

Farklı İçerikler

Kusursuz Tek Teknoloji

Sürdürülebilir

%90'a varan oranda geri dönüştürülebilir

Daha iyi bir teslimat altyapısı biz daha iyisini üretene dek şimdilik yok.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Açık Ara Tüm Müşterilerin En Sevdiği Teslimat Teknolojisi

Çünkü siparişlerinde Mobiqu kutularını QR kodlarıyla sadece kendileri açabiliyor. Mobiqu ile İkinci bir dokunuş olmadan taze ve istenilen ısıda teslimat en sevilen özelliklerimiz arasında. Müşterilerinize Mobiqu’lu Sipariş seçeneğini teslimatlarınızda sunarak onlara ayrıcalıklı hissettirin. Başka bir teslimat seçeneği talep etmeyecekler.