Skip links

MOBIQU Cold Chain Soğuk Zincirin Yeni Formu

Soğuk Zincir Teknolojisinde Akıllı ve Tek İzlenebilir Platform Mobiqu Smart Cold Chain

MOBIQU

MOBIQU COLD CHAIN

İşinizdeki hassas noktalardan biri, ürünlerinizin soğuk zinciri bozulmadan teslim edilmesi.

Binlerce dolar harcayarak soğutuculu araçlara yaptığınız yatırımlarınızı gözden geçirmeye hazır mısınız? İlaç, aşı, balık, et, soğuk içecek veya dondurma her ne taşımak isterseniz Mobiqu Cold Chain yanınızda. Klinik testlerle onaylanmış yüksek teknoloji ürünü Cold Chain Box’larımızla bir ürünü 7 gün boyunca soğuk zincir bozulmadan taşıyabilirsiniz veya koruyabilirsiniz. Seçim sizin. Soğuk Zincir teslimat altyapınızı Mobiqu Cold Chain Box’larla donatmak için şimdi daha fazla nedeniniz var.

Daha iyi bir soğuk zincir altyapısı üretiliyor, onun da yine biz yapacağız.

MOBIQU

MOBIQU SMART COLD CHAIN BOX

Soğuk Zincir Teknolojisini bir üst seviyeye taşıdık.

Smart Cold Chain Box; tüm soğuk zincir teslimatlarını akıllı, izlenebilir ve süreci kusursuz hale getiren tek teknoloji. Taşıdığınız ürünü klinik testlerle onaylanmış süremiz olan 7 gün boyunca soğuk zinciri bozulmadan koruyabilirsiniz. Hatta daha da önemlisi taşırken olabilecek tüm riskleri operasyon esnasında izleyebilir hızlıca müdahale ederek olası problemleri önleyebilirsiniz. Hem de tüm bu özellikleri tek ekrandan izleme rahatlığıyla. Artık Suğuk zincir araçlarına yüksek bedeller ödemek veya sigorta bedelleri ile yüksek maliyetlere katlanmanız gerekmiyor çünkü bunun için sadece Mobiqu Smart Cold Chain Box yeterli.

Gelin sizi bu muhteşem altyapı ile donatarak kısa bir sürede daha karlı bir şirket haline dönüştürelim.

Mobiqu Cold Chain Box Teslimatlarınızın soğuk zincirini beklentilerin çok ötesinde özenle koruyor. Elektrik kesintileri gibi istenmeyen durumlarda ürün kayıplarınızın önüne geçin. Ek bir enerjiye ihtiyaç duymadan ayarlanabilen bölmelerle ürünlerinizi dilediğiniz gibi planlayın.

Farklı Boyutlar

Farklı İçerikler

Kusursuz Tek Teknoloji

Sürdürülebilir

Yüksek Koruma

7 Güne Kadar İstenilen Sıcaklıkta Koruma Sağlar

Türk mühendislerin geliştirdiği bu eşsiz teknoloji neleri barındırıyor göz atın ve hemen bir Cold Chain Box Sipariş Edin.